O firmie:


Nazwa firmy: Adrian Fedorowicz ZWROTAIR

Domena: https://zwrotair.pl

Adres: Piłsudskiego 74

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-020

Telefon: +48 661 509 058Opis:


Osoby, które często podróżują, zapewne nie raz spotkały się z sytuacją, w której lot został opóźniony, lub odwołany. Może to nastręczać wielu problemów, szczególnie jeśli tyczy się to podróży służbowej czy wakacyjnej i dokonanych w związku z tym rezerwacji. Jeśli doszło do tego z winy przewoźnika, warto znać swoje prawa i wiedzieć, że podróżnym przysługuje rekompensata za opóźnienie lub odwołanie samolotu. Jak można się o nią ubiegać, gdzie należy się udać i co zrobić w sytuacji, gdy przewoźnik odmówi wypłacenia należnych pieniędzy? 

Zgodnie z Rozporządzeniem WE 261/2004 można ubiegać się o odszkodowanie wówczas, gdy:

  • pasażerowie odlatują z lotniska znajdującego się na terytorium Unii Europejskiej,
  • samolot należy do przewoźnika europejskiego,
  • przewoźnik nie zobowiązał się do udzielenia nieodpłatnej pomocy, w tym do zapewnienia wyżywienia, napojów, zakwaterowania z dojazdem do hotelu lub dwóch rozmów telefonicznych czy e-mailowych,
  • odmowa wejścia na pokład, opóźnienie czy odwołanie lotu nastąpiło z winy przewoźnika.

Jeśli jedna z powyższych sytuacji była przyczyną zmiany dotychczasowych planów, możesz ubiegać się o rekompensatę na własną rękę lub skorzystać z pomocy pośrednika, czyli firmy, która ma doświadczenie w wywalczaniu wysokich odszkodowań od linii lotniczych. Jedną z nich jest zwrotair.pl. Z racji faktu, że wiele osób nie wie, jakie przysługują im prawa, przewoźnicy umiejętnie interpretują przepisy dla osiągnięcia własnych korzyści. Z chwilą spotkania się z odmową wypłacenia odszkodowania, konsumenci rezygnują z dalszej walki w obawie, że ów spór zakończy się na sali sądowej. W takim przypadku nieoceniona może okazać się pomoc specjalistów, którzy w zaistniałej sytuacji pomogą wypełnić wniosek o odszkodowanie, powiedzą jakie dokumenty będą potrzebne do wszczęcia procedury postępowania a w razie konieczności, będą reprezentować ich interesy zarówno przed przewoźnikiem, jak i na sali sądowej. Wypełnij formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy i dowiedz się, na jaki zwrot odszkodowania możesz liczyć. W zależności od długości trasy wynosi on:

  • 250 euro za lot poniżej 1500 km,
  • 400 euro za lot pomiędzy 1500 do 3500 km,
  • 600 euro za lot powyżej 3500 km.Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Adrian Fedorowicz ZWROTAIR


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu