O firmie:


Nazwa firmy: Akcygraf

Domena: https://studio.akcygraf.pl/

Adres: Południowa 8

Miejscowość: Rumianek

Kod pocztowy: 62-080

Telefon: 61 814 26 24Opis:


Kalendarze są przydatne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Dzięki temu są to doskonałe gadżety reklamowe dla firm z różnych branż, które można rozsyłać do klientów lub podarować swoim pracownikom. Jeśli chcesz zamówić dopracowane kalendarze reklamowe dla swojego przedsiębiorstwa, to warto wybrać usługi profesjonalnej drukarni, która zarówno pomoże Ci z projektem i wydrukiem.

Różne rodzaje kalendarzy

Właściciele firm decydują się na wykorzystywanie wielu różnych gadżetów promocyjnych. Bardzo popularne są klasyczne długopisy oraz notesy z wyrywanymi kartkami opatrzone logo firmy. Coraz częściej przedsiębiorstwa rozdają również swoje firmowe pendrive'y oraz kubki. Kalendarze również cieszą się dużą popularnością, przede wszystkim dlatego, że są praktyczne. Mogą mieć wiele różnych form, a projekty można dowolnie modyfikować, aby jak najlepiej pasowały do wizerunku firmy. Dostępne są między innymi:

  • klasyczne kalendarze ścienne,
  • kalendarze książkowe,
  • stojące kalendarze na biurko,
  • ścienne kalendarze trójdzielne. 

Każdy z dostępnych typów i modeli można dowolnie modyfikować za pomocą dodania informacji o firmie oraz jej logo, a także dzięki możliwości wybrania zdjęć. 

Kalendarze - idealny prezent na nowy rok

Planując zamówienie kalendarzy reklamowych dla swojej firmy w dużej ilości, warto zgłosić się do profesjonalistów, którzy dobrze wykonają swoją pracę. Sprawi to, że uda Ci się uniknąć problemów oraz Twoje zlecenie zostanie wykonane dokładnie tak, jak chciałeś. Dobrym wyborem będzie zdecydowanie się na usługi drukarni Studio Akcygraf. U nich możesz liczyć na kompleksowe usługi, konkurencyjne ceny oraz profesjonalne wykonanie. 
Wybierając na gadżet reklamowy kalendarz, musisz pamiętać, aby zamówić druk odpowiednio wcześnie. Jest to gadżet, który warto rozdawać klientom i pracownikom pod koniec roku lub tuż na początku nowego. W przeciwnym razie nie spełni on swojej funkcji praktycznej oraz reklamowej tak dobrze, jak powinien. Wyjątek stanowią kalendarze nauczycielskie oraz szkolne. Je najlepiej rozdawać pod koniec wakacji lub tuż po rozpoczęciu się roku szkolnego bądź akademickiego. Nie zwlekaj, zajrzyj na stronę internetową studio.akcygraf.pl i złóż zamówienie już teraz. 

Data dodania: 03-01-2019
Autor: Marianna Adamska
Źródło:
https://studio.akcygraf.pl/kalendarze/trojdzielne

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Akcygraf


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu