O firmie:


Nazwa firmy: AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ

Domena: http://www.autowisniewski.com/

Adres: św. Weroniki 24

Miejscowość: Kielce

Kod pocztowy: 25-658

Telefon:Opis:


Bezpieczna jazda powinna być nadrzędnym priorytetem każdego, kto prowadzi samochód – niezależnie od długości planowanej trasy. Bezpieczeństwo na drodze zależy od wielu różnych parametrów. Można powiedzieć, że najważniejsze z nich są dwa: umiejętności kierowcy oraz stan techniczny danego auta. Doświadczony kierowca wie, jak uważnie obserwować ruch na drodze, i na jakie elementy przede wszystkim zwracać uwagę, tak by zminimalizować prawdopodobieństwo mniejszej lub większej kolizji.

Stan techniczny samochodu jest wypadkową wielu czynników: kondycji silnika, nadwozia oraz podwozia. Istotną rolę odgrywają tu także opony. Obecnie, większość samochodów ma w kołach specjalne czujniki, które kontrolują poziom ciśnienia w ogumieniu. Brak takich czujników może przykro się dla nas skończyć, gdyż jest to wymagane od każdego kierowcy wyposażenie – obowiązek ten nakłada na nas prawo drogowe od 2014 roku, zgodnie z regulacjami Unii Europejskiej.

Dobrą wiadomością dla wszystkich mieszkańców Kielc i okolic będzie z pewnością fakt, że jest to rejon, w jakim od wielu lat funkcjonuje znakomity serwis samochodowy - Auto Naprawa Wiśniewski. Wśród dostępnych w ofercie usług znajduje się także profesjonalnie przeprowadzana wulkanizacja na terenie Kielc.

Tego typu pomoc może być potrzebna, gdy jedna z naszych opon ulegnie niewielkiemu przebiciu lub przetarciu. Są to, rzecz jasna, rozwiązania doraźne – najlepszym wyjściem jest zawsze regularna wymiana opon na nowe. Wulkanizacja to najogólniej mówiąc szereg zabiegów, które pozwalają na przywrócenie zużytej opony do zadowalającego stanu technicznego.

Usługi wspomnianej firmy, trudniącej się szeroko pojętymi naprawami samochodowymi, to gwarancja pełnego profesjonalizmu, sprawnych działań oraz tego, ze nasze auto za rozsądną cenę zostanie przywrócone do optymalnego stanu. Wulkanizacja w Kielcach, w wydaniu fachowców z tego przedsiębiorstwa – to całkowicie nowa jakość tego typu napraw na rynku. Warto zainwestować we współpracę ze specjalistami, tworzącymi wspomnianą markę.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o AUTO NAPRAWA WIŚNIEWSKI ARKADIUSZ


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu