O firmie:


Nazwa firmy: English for You

Domena: https://angielskijagodno.pl/

Adres: Krzysztofa Komedy 8

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-234

Telefon: 881012770Opis:


Są różne powody, dla których dorośli uczą się języka angielskiego. Niezależnie od rodzaju motywacji, zawsze przydaje się wsparcie profesjonalnego dydaktyka. Nauka w szkole językowej może być sprawniejsza i bardziej efektywna od przyswajania wiedzy na własną rękę. Mobilna Akademia Języka Angielskiego English zauważa, że dorośli na zajęciach bardzo często podkreślają znaczenie współdziałania w grupie i regularność spotkań.

Niektórzy chcą poprawić poziom swojego języka ze względu na pracę. Nowe kwalifikacje zawodowe są szansą na awans, zdobycie nowego zatrudnienia bądź po prostu uzyskiwanie lepszych wyników w obecnym zawodzie. Wówczas przydaje się słownictwo branżowe i nauka oficjalnej komunikacji, którą spotyka się między innymi w firmowej korespondencji i odczytywaniu dokumentów. W takich działaniach jak negocjacje przydaje się również orientacja w kręgu kulturowym partnera biznesowego. Sama wiedza teoretyczna z języka to za mało. Skuteczny angielski dla dorosłych we Wrocławiu w Krzykach jest oparty nie tylko na gramatyce i fonetyce. Osoba prowadząca kurs przybliża również różnego rodzaju praktyczne zastosowania języka.

W nieco innej sytuacji są ci, którzy traktują naukę języka hobbystycznie lub turystycznie. Wśród starszych ludzi często dostrzega się potrzebę komunikacji z rodziną na emigracji. Gdy córka lub wnuczka wyprowadza się do obcego kraju, nagle pojawiają się bariery językowe. Aby zrozumieć, co mówi zięć i nowa rodzina, przyda się kurs. Z drugiej strony, coraz więcej osób marzy też o aktywnej emeryturze i podróżach. Nie da się natomiast ukryć, że język angielski jest podstawą i otwiera wiele możliwości na całym świecie.

Przed zapisaniem się do szkoły językowej warto przemyśleć swoje oczekiwania i poziom. Czy lepiej zdecydować się na korepetycje online przez Skype, czy może zajęcia w tożsamej grupie wiekowej? Każdy inaczej odpowie na to pytanie. Najlepsze placówki indywidualnie dostosowują się do potrzeb ucznia. Na stronie internetowej pod linkiem angielskijagodno.pl można zapoznać się z przykładowym opisem zajęć. Umieszczono tam także przejrzysty cennik zajęć stacjonarnych i mobilnych.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o English for You


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu