O firmie:


Nazwa firmy: PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Domena: https://meteor-turystyka.pl/

Adres: Malczewskiego 47A

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 30-207

Telefon: 12 427 28 05Opis:


Kościelisko to jedna z najbardziej malowniczych podhalańskich wsi. Przyciąga do siebie turystów z całej Polski – amatorów pięknych widoków, aktywnego lub leniwego odpoczynku w wyjątkowych okolicznościach przyrody. Do pełni szczęścia brakuje jeszcze komfortowego miejsca do zatrzymania się. Przed wyjazdem do Kościelska warto wiedzieć, gdzie najbardziej opłaca się szukać zakwaterowania.

Noclegi w Kościelisku i ich rozmieszczenie

W Kościelisku najwięcej noclegów oferują obiekty zlokalizowane w centrum tej miejscowości. Są to przede wszystkim okolice Rysulówki, ul. Nędzy Kubińca, nazwanej na cześć polskiego poety o tym nazwisku, oraz dzielnicy Kiry, która znajduje się niedaleko wylotu do Doliny Kościeliskiej. Zakwaterowanie w tych okolicach to gwarancja bliskości do szlaków górskich oraz punktów takich jak sklepy czy stacje benzynowe. Wiele obiektów posiada pokoje z widokiem na górskie szczyty. Na szczególną uwagę zasługuje niezwykle atrakcyjna zabudowa centrum wsi. Turyści mogą nocować w prywatnych kwaterach albo jednej z wielu willi, jakie są stylizowane na styl góralski.

Kiedy rezerwować nocleg w Kościelisku?

To niezwykle popularna miejscowość wypoczynkowa na Podhalu – drugą najchętniej odwiedzaną przez turystów, zaraz po Zakopanem. Poleca się, aby w Kościelisku noclegi rezerwować z co najmniej kilku tygodniowym wyprzedzeniem, zwłaszcza gdy chce się przyjechać na dłuższy weekend. Oczywiście warto wcześniej rozpocząć poszukiwania, tak by mieć dostęp do jak największej liczby możliwości. Atrakcyjne oferty zakwaterowania w tej wsi oferują przede wszystkim portale internetowe. Dzięki stronie meteor-turystyka.pl można szybko znaleźć nocleg w wymaganym standardzie. Internauci mają dostęp do informacji odnośnie dokładnego położenia obiektów, ich wyposażenia oraz wyglądu. Można od razu dowiedzieć się, czy dane miejsce dysponuje wymaganą liczbą miejsc w danym terminie. Rezerwacja odbywa się w szybki i wygodny sposób. To najlepsza metoda ku temu, aby zarezerwować w nocleg dopasowany do własnych wymagań.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PPH i U Meteor Sp. z o.o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu