O firmie:


Nazwa firmy: PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński

Domena: https://sklep.dorjan.pl/

Adres: Dojazdowa 14

Miejscowość: Elbląg

Kod pocztowy: 82-300

Telefon: 55 233 00 79Opis:


Co wybrać na zimę, płaszcz, kurtkę puchową, a może kożuch? Świetną alternatywą dla wszystkich tych okryć, zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, może być skórzana kurtka pikowana, będąca niezwykle eleganckim wyborem. Produkt taki powinien spodobać się zwłaszcza osobom ceniącym sobie szyk oraz lubiącym wybierać artykuły z wysokiej półki.

Znakomita ochrona przed chłodem

Naturalna skóra już sama w sobie stanowi dobry materiał izolujący. Świetnie chroni przed wiatrem i chłodem - to między innymi dlatego jest to sztandarowy element ubioru motocyklistów. Z funkcjonalności tych może jednak skorzystać każdy. Skórzane kurtki w wersji na zimę posiadają też ocieplające podpinki, jednak w sklepie sklep.dorjan.pl można znaleźć jeszcze lepsze propozycje. Kurtki ze skóry ze specjalnymi przeszyciami - pikowaniami, nie tylko wyglądają świetnie, ale też zapewniają przyjemne ciepło. Nie wszyscy wiedzą o tym, że prócz modnego charakteru i funkcji modelującej sylwetkę, pikowanie wpływa też na zwiększenie walorów termicznych okryć. Tak jest zwłaszcza w tym przypadku, gdyż ceniony producent odzieży skórzanej używa do pikowania swoich okryć specjalnej technologii. Zapewnia ona dodatkową warstwę termoizolującą, a więc kurtki pikowane są jeszcze cieplejsze.

Inne zalety

Prócz tego - pikowanie po prostu wygląda świetnie i jest bardzo modne. Kobiety już przyzwyczaiły się do tego zabiegu i chętnie wybierają tego rodzaju odzież, a nawet dodatki. Panowie zaś za pomocą takiej kurtki mogą dodać swym stylizacjom modnego charakteru, jednocześnie ciesząc się ciepłem. Na tym nie koniec. Każdy użytkownik takiego okrycia może też cieszyć się z dodatkowych korzyści w postaci pięknego modelowania sylwetki. Poprzeczne i pionowe przeszycia nie są bowiem umieszczane w sposób przypadkowy. Sprawiają, że sylwetka wygląda smuklej i zyskuje pożądanych - kobiecych bądź męskich - kształtów.

Poza tym oczywiście skórzane kurtki są bardzo trwałe, więc każdy taki zakup daje gwarancję posiadania praktycznego i ekskluzywnego okrycia na wiele najbliższych sezonów.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o PPHU DORJAN Konfekcja skórzana Janusz Jabłoński


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu