O firmie:


Nazwa firmy: Sdron Studio

Domena: https://sdron.pl/

Adres: Żeligowskiego 43

Miejscowość: Łódź

Kod pocztowy: 90-644

Telefon: 690 050 049Opis:


Wiele par decydujących się na ślub wciąż uważa, że nagrania wideo są najlepszą pamiątką z tego ważnego dnia. Dzięki nim można usłyszeć piękną muzykę graną przez zespół weselny lub zobaczyć raz jeszcze wszystkie kreacje. Nagranie jest również doskonałą okazją do spędzenia wolnego czasu w gronie przyjaciół i rodziny, aby zobaczyć powtórnie wszystkie momenty z wyjątkowego dnia zaślubin i wesela.

Dla wszystkich zainteresowanych skorzystaniem z usług wideokamerowania została przygotowana oferta Sdron Studio. Kamerzysta na wesele w Łodzi przybędzie dużo wcześniej przed godziną rozpoczęcia przyjęcia, dzięki czemu będzie można zawrzeć na nagraniu moment błogosławieństwa oraz przyjazdu Pana Młodego po Pannę Młodą. Praca operatora kamery stoi na najwyższym poziomie, dlatego każdy zainteresowany profesjonalną obsługą powinien być zadowolony z oferowanego wsparcia. Zarówno nagranie, jak i późniejszy materiał będą w bardzo wysokiej rozdzielczości, co pozwoli zarejestrować wszystkie piękne nasycone kolory obecne w dekoracjach, oświetleniu, kreacjach.

Za obsługę ceremonii ślubnej i wesela zapłaci się konkurencyjną cenę 4600 złotych, co na rynku usług jest dobrą propozycją. W zależności od Państwa preferencji długość głównego materiału może być obkrojona lub wręcz przeciwnie, zawierać kilkugodzinne nagranie. Klip to krótka zajawka tego, co będzie można znaleźć na najważniejszym materiale. Jednak to właśnie on jest jednym z chętniej oglądanych przez młodą parę oraz rodziny. Dodatkowo można liczyć na piękne ujęcia dronem z lotu ptaka. Pozwoli to na kamerowanie najbliższej okolicy lub wyjątkowych miejsc w danej miejscowości, z której pochodzi narzeczeństwo lub gdzie jest organizowane wesele.

W razie jakichkolwiek pytań o szczegóły współpracy wystarczy kontaktować się telefonicznie lub emailowo. Pozwoli to na określenie najważniejszych elementów, które mają znaleźć się na nagraniu. Po ustaleniu wszystkiego z kamerzystą będzie można być pewnym rzetelnego podejścia do każdego zlecenia, a w późniejszym czasie- wykonania pięknej pamiątki ze ślubu.

Data dodania: 26-07-2019
Autor: Ryszard Jankowski
Źródło:
https://sdron.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Sdron Studio


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu