O firmie:


Nazwa firmy: Sportowo.pl

Domena: https://sportowo.pl/

Adres: Szamarzewskiego 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-514

Telefon: 61 623 25 15Opis:


Karate opiera się przede wszystkim na koordynacji ruchowej sportowca oraz jego sprawności fizycznej. Sport ten nie wymaga szczególnego asortymentu do trenowania,  bardzo ważny jest natomiast strój, w którym sportowcy mogą swobodnie i komfortowo poruszać się podczas każdego treningu. Niezależnie od umiejętności, niezbędnym wyposażeniem każdego karateki jest wygodne kimono. Dobrze wykonane oraz umożliwiające swobodne ruchy powinno cechować się lekkością oraz elastycznością. Mimo luźnego fasonu wybór kimona wymaga dokładnego sprawdzenia jego wymiarów. Strój musi być dopasowany do wzrostu oraz budowy ciała trenującego. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu kimona oraz dobraniu odpowiedniego rozmiaru każdy zawodnik może w pełni skupić się na trenowaniu ciosów, bez żadnych ograniczeń.

W sklepie internetowym Sportowo.pl dostępne są starannie wykonane stroju o luźnym kroju, umożliwiającym swobodne poruszanie się. Widniejące w ofercie kimona do karate posiadają długie, luźne rękawy, pas, dodatkowe wzmocnienie po bokach i funkcjonalne ściągacze na gumce, czyniące strój jeszcze wygodniejszym i lepiej dopasowanym. W trosce o indywidualne potrzeby Klientów o różnym poziomie umiejętności, sklep oferuje dwa rodzaje kimon. Zakupić można zarówno te elastyczne i wytrzymałe, idealne dla początkujących zawodników, jak i te wyjątkowo lekkie komplety, przeznaczone dla doświadczonych karateków, umożliwiające szybkie poruszanie się i niekrępujące w żaden sposób ruchów sportowca.

Kimono do karate ze sklepu internetowego Sportowo.pl to oferta dedykowana wszystkim pasjonatom tego sportu, począwszy od amatorów, skończywszy na doświadczonych zawodnikach. Każdy dostępne na wirtualnych półkach e-sklepu strój wykonany jest z poliestrowo-bawełnianego materiału. Dzięki temu, kimono nie kurczy się pod wpływem wysokiej temperatury, szybko schnie i umożliwia długie użytkowanie, w nienaruszonym stanie. Kupno jednego stroju jest zatem optymalnym wyborem, nawet przy regularnych treningach. Sklep oferuje produkty w dwóch wariantach kolorystycznych.

Data dodania: 14-11-2018
Autor: Iga Kamińska
Źródło:
https://sportowo.pl/pl/boks-sztuki-walki_kimona

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Sportowo.pl


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu