O firmie:


Nazwa firmy: Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE

Domena: https://www.portoalegre.pl/

Adres: Dąbrowskiego 23

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-840

Telefon: 512837797Opis:


Nauka języka obcego powinna być pasjonująca. Powinna przypominać swego rodzaju przygodę. W Polsce działa coraz więcej szkół, które oferują polski dla obcokrajowców. W Poznaniu można również znaleźć takie. Ważne jest, by trafić na nauczycieli, którzy są dobrze przygotowani i potrafią zarazić swoją pasją do języka polskiego.

Większość kursów dla obcokrajowców dotyczy poziomów początkujących - A1 i A2. To na nich można dowiedzieć się, jak wymawia się podstawowe wyrażenia grzecznościowe oraz jak buduje się zdania w czasie teraźniejszym. Dużą rolę odgrywają również materiały. Powinny być one rozsądnie wybrane i odpowiednio dobrane do poziomu grupy.

Nie da się ukryć, że osoby przyjeżdżając do Polski mają największy problem z mówieniem. W takim wypadku warto postarać się znaleźć szkołę, która kładzie duży nacisk na umiejętności mówienia. Nie chodzi o to, by wszystkie głoski i zbitki literowe były poprawnie wymawiane, ale by były zrozumiałe dla Polaków. Dotyczy to szczególnie dwuznaków typu "dż", czy "dź".

Wiele jednak zależy od tego, na jakiego nauczyciela się trafi. Powinien on motywować słuchaczy do wytężonego wysiłku i zachęcać do zadawania pytań. Wszelkie wątpliwości powinny być rozwiewane na bieżąco. Polski dla obcokrajowców powinien dostarczać również niezbędnej dawki wiedzy na temat kultury i historii Polski. Dzięki temu dana osoba będzie mogła łatwiej odnaleźć się w Polsce i być może łatwiej przyjdzie jej zrozumieć niektóre z zachować Polaków.

Coraz więcej szkół wprowadza kursy również dla tych, którzy opanowali już podstawy języka polskiego. Wówczas kursy mają na celu poprawę płynności  mówienia. To na nich można dowiedzieć się, jak działają związki frazeologiczne i poznać bardziej skomplikowane konstrukcje zdaniowe np. tryb przypuszczający. Warto z nich korzystać, jeśli operuje się już dość bogatym słownictwem i chciałoby się wiedzę swoją poszerzać. Warto wiedzieć, że wiele szkół językowych oferuje możliwość płacenia w ratach lub zniżki przy płatnościach z góry.

Na portoalegre.pl możesz poznać ofertę firmy, która specjalizuje się w tego typu kursach.
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Szkoła Języków Iberysjkich PORTO ALEGRE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżu