Na pewno nie chciałabyś zapomnieć przebiegu własnego ślubu i wesel"/>


O firmie:


Nazwa firmy: Wedding Studio DRSL

Domena: https://www.weddingstudiodrsl.pl

Adres: Johna Baildona 14

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-115

Telefon: 601223850Opis:


Na pewno nie chciałabyś zapomnieć przebiegu własnego ślubu i wesela już po krótkim czasie od tych wydarzeń. Niestety, wiele młodych par wyznaje, że ta noc mija tak szybko, że trudno zapamiętać z niej wszystkie szczegóły. Czas głównie spędza się na zabawianiu gości i spędzaniu z każdym z nich chociaż chwili. W jaki więc sposób można dać sobie pewność, że nic nie uleci z pamięci? Rozwiązanie jest naprawdę proste - przede wszystkim warto zatrudnić fotografa, który wykona zdjęcia. Jeszcze lepiej jednak sprawdzi się kamerzysta, który będzie w stanie uwiecznić na filmie wszystkie najpiękniejsze momenty Twojego ślubu i wesela. 

To, co ciekawe, to to, że teraz filmy ślubne wyglądają zupełnie inaczej niż dawniej. Zapomnij o starych filmach ze ślubu swoich rodziców czy ciotek, które oglądało się przez kilka godzin, a wszystkiemu towarzyszył kiczowaty montaż i brzydkie ujęcia. Teraz masz okazję wykonać piękny teledysk ślubny, który:

  •  nie trwa zbyt długo, więc w każdej chwili można zdecydować się na jego obejrzenie w całości, 
  • będzie przedstawiał najważniejsze wydarzenia ze ślubu i wesela, abyś w każdej chwili mogła do nich wrócić pamięcią, 
  • będzie doskonale zmontowany, a jego walory przypominać będą nawet artystyczny film krótkometrażowy, który będziesz mogła oglądać z ogromną radością,
  • może nawet zawierać ujęcia z drona, które sprawią, że w niepowtarzalny sposób uda się uchwycić magię tego wyjątkowego dnia. 

Sprawdzony kamerzysta na wesele z Katowic przygotuje dla Ciebie wszystko w taki sposób, byś jak najbardziej była zadowolona z jego usług. Musisz jednak pamiętać o tym, by z odpowiednim wyprzedzeniem zarezerwować u niego termin, aby nie okazało się, że akurat wtedy już ktoś inny Cię wyprzedził, bo zainteresowanie jest ogromne! Możesz to zrobić  za pośrednictwem strony weddingstudiodrsl.pl, gdzie nie tylko dostępne są dane kontaktowe, ale też wiele innych przydatnych informacji. Możesz również zobaczyć przykładowe filmy zrealizowane przez tego kamerzystę, co tym bardziej przekona Cię do tego, że warto skorzystać z jego usług. 

Data dodania: 01-07-2019
Autor: Rozalia Głowacka
Źródło:
https://www.weddingstudiodrsl.pl/

Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opinie o Wedding Studio DRSL


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

W pobliżutapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry


Vertex S.A.

Czechowice – Dziedzice